czwartek, 12 kwietnia 2012

Bohaterowie

Sofia Collins

 18-letnia Australijka, która przeprowadza sie wraz z rodzicami do stolicy Anglii.  Na pozór tajemnicza i nieśmiała jednak tak na prawdę to wulkan energii. Opryskliwa i czasem bezczelna dla nieznajomych. Musi dobrze kogoś poznać, aby zyskał on jej zaufanie.  Panicznie boi się pająków i ostrych narzędzi. Marzy o wydaniu własnej płyty. 
Jej motto to ,,Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany".

Frances Lewis

18-letnia Angielka urodzona w Berlinie podczas podróży poślubnej swoich rodziców. Razem z nimi mieszka w Londynie. Ma przyrodniego brata Erica, który pracuje i studiuje w Manchesterze. W przeszłości trenowała szermierkę, ale po śmierci swojego najbliższego przyjaciela zrezygnowała. Zaczęła czytać książki i unikała poznawania nowych ludzi. Pewnego dnia poznała w internecie Sofię, która zmieniła jej życie. Frances stała się miłą, pogodną dziewczyną, marzącą o zostaniu aktorką.
Jej motto brzmi: „ Warto mieć marzenia”

Eric Pirce

Starszy brat Frances. Jego matka, kiedy miał 5 lat ponownie wyszła za mąż. Studiuje germanistykę w Manchesterze. Pracuje też tam w jednym z barów jako barman. Do tej pory nie znalazł miłości swojego życia. Jest uparty i zabawny, kocha dokuczać młodszej siostrze. Marzy o zostaniu najbardziej szanowanym tłumaczem na świecie.
Jego motto brzmi: „Nie ma nic lepszego niż przyjaciel, oprócz przyjaciela z czekoladą.”

One Direction

Od lewej: Niall Horan (19 l.), Harry Styles (18 l.), Liam Payn (19 l.), Zayn Malik (19 l.), Louis Tomlinson (20 l.)


4 komentarze:

 1. Czekam, czekam i jeszcze raz czekam. ; *** Ciekawie się zaczyna, no bo przecież to o One Direction. ; )))
  <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się charakter Sofi...
  A u Frances że kiedyś trenowała mój kochany sport:D SERMIERKA <3
  Z niecierpliwością czekam na pierwszy rozdział:D
  Już dodaje do obserwowanych ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ajjjć! uważam, że na pewno fajnie wam to wyjdzie :D Opisy i zdjęcia postaci strasznie ciekawe i strasznie zachęcają do czytania więc szybko mi tu wstawiać rozdział! .^,^
  Pozdrawiam
  Nika :*:*:*

  OdpowiedzUsuń