Bohaterowie


Sofia Collins

 18-letnia Australijka, która przeprowadza sie wraz z rodzicami do stolicy Anglii.  Na pozór tajemnicza i nieśmiała jednak tak na prawdę to wulkan energii. Opryskliwa i czasem bezczelna dla nieznajomych. Musi dobrze kogoś poznać, aby zyskał on jej zaufanie.  Panicznie boi się pająków i ostrych narzędzi. Marzy o wydaniu własnej płyty. 
Jej motto to ,,Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany".Frances Lewis

18-letnia Angielka urodzona w Berlinie podczas podróży poślubnej swoich rodziców. Razem z nimi mieszka w Londynie. Ma przyrodniego brata Erica, który pracuje i studiuje w Manchesterze. W przeszłości trenowała szermierkę, ale po śmierci swojego najbliższego przyjaciela zrezygnowała. Zaczęła czytać książki i unikała poznawania nowych ludzi. Pewnego dnia poznała w internecie Sofię, która zmieniła jej życie. Frances stała się miłą, pogodną dziewczyną, marzącą o zostaniu aktorką.
Jej motto brzmi: „ Warto mieć marzenia”Eric Pirce

Starszy brat Frances. Jego matka, kiedy miał 5 lat ponownie wyszła za mąż. Studiuje germanistykę w Manchesterze. Pracuje też tam w jednym z barów jako barman. Do tej pory nie znalazł miłości swojego życia. Jest uparty i zabawny, kocha dokuczać młodszej siostrze. Marzy o zostaniu najbardziej szanowanym tłumaczem na świecie.
Jego motto brzmi: „Nie ma nic lepszego niż przyjaciel, oprócz przyjaciela z czekoladą.”


Mariah Bonnet

 – 22-latka urodzona we Francji. Jej ojciec jest francuzem, matka angielką. Kiedy miała 3 lata jej rodzice się rozwiedli i zamieszkała z matką w Glasgow. Wiecznie zaczytana dziewczyna, która czasem może pogrążyć się w czytaniu książki nawet jeden dzień. Jest również zabawną 
oraz bardzo miłą dziewczyną. W wieku dziewiętnastu lat przeprowadziła się do Londynu, gdzie podjęła studia na wydziale literatury angielskiej. Z powodu choroby swojej matki musiała podjąć pracę u rodziny Lewis, gdzie zaprzyjaźniła się z Frances i Ericiem. Marzy o napisaniu książki.
Jej motto brzmi: „Prawdziwa miłość zaczyna się tam, gdzie niczego już w zamian nie oczekuje się."  


One Direction

Od lewej:  Harry Styles (18 l.), Louis Tomlinson (20 l.), Zayn Malik (19 l.), Niall Horan (19 l.),Liam Payn (19 l.)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz